HYDRATION сет за патување (лосион + пена + маска + хидратантна крема) ANESI

Цена: 1,400 ден

Најавете се за салонска цена

Хидратација на лицето во 3 нивоа (навлегува длабоко во кожата и формира воден резервоар). Хидратантен отстранувач за шминка и тоник.

SKU: AT003 Categories: , Tags: , ,

Сетот содржи:

– Aqua Vital Serum 10 ml
Максимална концентрација на детокс ќелии и длабока хидратација на 3 нивоа. Формираат резервоар за вода што ја прави кожата сјајна, еластична и здрава одвнатре.

– Aqua Vital Cream 15 ml
Интензивен навлажнувач со хидратација во 3 нивоа (ги хидрира и најдлабоките слоеви на кожата). Содржи екстракт од Candida Saitoana, за детоксификација (што ја прочистува кожата од отрови) и го прави лицето сјајно.

– Aqua Vital Mousse Radiance 30 ml
Отстранувач на шминка за сите типови на кожа. Обезбедува длабинска хигиена и убаво ја чисти кожата. Лицето станува сјајно и се чувствувате свежо.

– Aqua Vital Lotion 30 ml
Тонер за лице, за сите типови на кожа. Совршено ја чисти кожата и ја припрема за шминка (освежува со активна вода и длабински ја хидрира кожата).

Сетот содржи се што ви е потребно за лице!

 

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HYDRATION сет за патување (лосион + пена + маска + хидратантна крема) ANESI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HYDRATION сет за патување (лосион + пена + маска + хидратантна крема) ANESI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top