Млеко за лице – Aqua Vital 500мл.

Цена: 780 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6313 Category: Tags: , ,

Емулзија (млеко) за сите типови кожа, особено погодна за многу сува и дехидрирана кожа.

  • Ги отстранува нечистотиите и шминката од кожата и во исто време го почнува процесот на детоксикација, гарантирајќи притоа длабинска хигиена.
  • Откријте мека, здрава и блескава кожа.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на лицето и вратот.
  • На сува кожа, нанесете мала количина од емулзијата, со врвот на прстите, со нежни кружни движења. Отстранете го со марамица или влажна крпа.
  • Завршете со Лосион AQUA VITAL.
  • Исушете со марамица.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Млеко за лице – Aqua Vital 500мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Млеко за лице – Aqua Vital 500мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top