Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Млеко за лице – Aqua Vital Xpress 200мл.

Цена: 680 ден

Најавете се за салонска цена

темелно ја отстранува шминката и нечистотиите од лицето

SKU: AQ002/1 Категорија Ознаки: , , ,

Емулзија (Млеко за лице) со активни хидратантни состојки (Фукогел и Невен) и смирувачки агенси (Бисабол), што нежно ја отстранува шминката, вклучително од очите и усните. Нанесете на лицето, масирајте и отстранете со крпа или памучен туфер.

Состојки: Невен, маслиново масло и активни состојки за зацврстување на кожата на лицето.

Намена: темелно ја отстранува шминката и нечистотиите од лицето.

Начин на употреба 

  • Натопете пуфер и со нежни, масажни движења, отстранете ја шминката од лицето.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top