Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сет за очи – Anesi Expression Ritual ANESI

Цена: 2,400 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANJ03 Category: Tags: , ,

Сет за нега на очите во монодози за 4 третмани:

Концентрат expression

Максимална концентрација на активни состојки за борба против брчките создадени од микро-контракциите на кожата. Овој концентрат видливо ги пополнува брчките, ја осветлува региата околу очнте контури и ги третира и спречува создавање на подочници и темни кругови.

Маска за очи

Најнова генерација пилоф маска, лесно се нанесува и отстранува во еден потег без остатоци. Овозможува окулзивен ефект внесувајќи ги активните состојки во длабоките слоеви на кожата, видливо ја хидрира и освежува.

Серум за трепки и веѓи

Ги активира и зајакнува трепките и веѓите

Крем за околу очи

Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет за очи – Anesi Expression Ritual ANESI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет за очи – Anesi Expression Ritual ANESI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top