Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лосион Active – Dermo Controle 500мл.

Цена: 1,690 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6345 Category: Tags: , ,

Концентрат за третман.  Содржи висока концентрација на активни состојки кои ќе се внесат заедно со окулзивниот ефект на маската.

Начин на употреба

  • Се меша со маската во прав Dermo Purifante
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лосион Active – Dermo Controle 500мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лосион Active – Dermo Controle 500мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top