Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лосион Active – Dermo Controle 500мл.

Цена: 1,690 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6345 Категорија Ознаки: , ,

Концентрат за третман.  Содржи висока концентрација на активни состојки кои ќе се внесат заедно со окулзивниот ефект на маската.

Начин на употреба

  • Се меша со маската во прав Dermo Purifante
Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top