Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Златна маска за лице (против брчки) Miracle Mask 500гр

Цена: 2,390 ден

Најавете се за салонска цена

алго маска за освежена, мазна и подмладена кожа без брчки

Коктел од регенерирачко злато во прав, колаген и минерали. Го обновува колагенот на кожата, го зајакнува имунитетот на лицето и ги обновува оштетените ткива. Ја славиме мазната и млада кожа со златен третман!

Резултат: освежена, мазна и кожа без брчки.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златна маска за лице (против брчки) Miracle Mask 500гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златна маска за лице (против брчки) Miracle Mask 500гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top