Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Златна маска за лице (против брчки) Miracle Mask 500гр

Цена: 2,390 ден

Најавете се за салонска цена

алго маска за освежена, мазна и подмладена кожа без брчки

SKU: ММ002/1 Категории , Ознаки: , , ,

Коктел од регенерирачко злато во прав, колаген и минерали. Го обновува колагенот на кожата, го зајакнува имунитетот на лицето и ги обновува оштетените ткива. Ја славиме мазната и млада кожа со златен третман!

Резултат: освежена, мазна и кожа без брчки.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top