Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Роза маска за лице (за хидратација) Miracle Mask 500гр

Цена: 2,390 ден

Најавете се за салонска цена

алго маска за хидрирано лице, меко како памук

Коктел од божествени рози, комбинирани со колаген и минерали од редок силициум, за интензивна исхрана на кожата. Неверојатна хидратација на кожата.

Резултат: хидрирано лице, меко како памук.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Роза маска за лице (за хидратација) Miracle Mask 500гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Роза маска за лице (за хидратација) Miracle Mask 500гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top