Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Роза маска за лице (за хидратација) Miracle Mask 500гр

Цена: 2,390 ден

Најавете се за салонска цена

алго маска за хидрирано лице, меко како памук

SKU: ММ002/1-1 Категории , Ознаки: , , ,

Коктел од божествени рози, комбинирани со колаген и минерали од редок силициум, за интензивна исхрана на кожата. Неверојатна хидратација на кожата.

Резултат: хидрирано лице, меко како памук.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top