Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сладок корен маска за лице (pH баланс) Miracle Mask 500гр

Цена: 2,390 ден

Најавете се за салонска цена

алго маска за совршен тен и чиста кожа без пеги, флеки и црвенила

SKU: ММ007/1 Категории , Ознаки: , , ,

Еве неколку „слатки зборови“! Екстрактите од сладок корен ја зајакнуваат отпорноста на кожата и може побрзо да се обновува. Збогатена со елементи во трагови, ја храни кожата со се што и е потребно за да биде здрава и отпорна на иритации.

Резултат: совршен тен и чиста кожа без пеги, флеки и црвенила.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top