Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сладок корен маска за лице (pH баланс) Miracle Mask 500гр

Цена: 2,390 ден

Најавете се за салонска цена

алго маска за совршен тен и чиста кожа без пеги, флеки и црвенила

Еве неколку „слатки зборови“! Екстрактите од сладок корен ја зајакнуваат отпорноста на кожата и може побрзо да се обновува. Збогатена со елементи во трагови, ја храни кожата со се што и е потребно за да биде здрава и отпорна на иритации.

Резултат: совршен тен и чиста кожа без пеги, флеки и црвенила.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сладок корен маска за лице (pH баланс) Miracle Mask 500гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сладок корен маска за лице (pH баланс) Miracle Mask 500гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top