Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Дијамантска маска за лице (Detox) Miracle Mask 500гр

Цена: 2,390 ден

Најавете се за салонска цена

алго маска за сјајна, еластична кожа, отпорна на иритации

Дијамантите се најдобар пријател на секоја жена? Точно! Маската со прав од дијаманти негува, чисти, детоксифицира и го зајакнува имунитетот на кожата. Понудете луксузен третман со скапоцените сребрени честици, измешани со силициум и богат колаген.

Резултат: сјајна, еластична кожа, отпорна на иритации.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дијамантска маска за лице (Detox) Miracle Mask 500гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дијамантска маска за лице (Detox) Miracle Mask 500гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top