Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Бисерна маска за лице (за избелување) Miracle Mask 500гр

Цена: 2,390 ден

Најавете се за салонска цена

алго маска за избелување на кожата и Anti-Age ефект

Скапоцена маска со прав од бисерии богат микс на минерали од силициум. Правот од бисер е древна тајна против стареење, уште од времето на стариот Египет. Амино киселините ја чистат кожата од слободните радикали и спречуваат појава на темни дамки.

Резултат: избелување на кожата и подмладување.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бисерна маска за лице (за избелување) Miracle Mask 500гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бисерна маска за лице (за избелување) Miracle Mask 500гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top