Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Дуо-микс: рибизла-боровинка & лајм-лимон

Цена: 42 ден

Најавете се за салонска цена

дуо-микс маски за детоксификација и освежување на клетките

SKU: 2111 Category: Tags: , ,
Wow! 2 различни маски во едно пакување
Маска: Рибизла и боровинка (Peel Off)
Излупете ги нечистотиите и мртвите клетки со Рибизла & Боровинка.
Богата мешавина од природни антиоксиданси кои помагаат за заштита и чистење на кожата.
—–
Маска: Лајм-лимон (прочистување)
Со природните прочистувачки својства на Лајмот и Лимонот, оваа богата маска од кал ќе
направи кожата да се освежи и да живне. Освежителен цитрусен бленд за длабинско чистење и
ревитализирање на кожата.

 

 

Brand

7thHeaven

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дуо-микс: рибизла-боровинка & лајм-лимон”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дуо-микс: рибизла-боровинка & лајм-лимон”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top