Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Дуо-микс: кајсија-манго & грејпфрут-киви

Цена: 42 ден

Најавете се за салонска цена

дуо-микс маски за омекнување на кожата и чистење на порите

SKU: 2110 Категорија Ознаки: , ,

Wow! 2 различни маски во едно пакување

Маска: Кајсија-Манго (за ексфолијација)
Направете пилинг со овој хранлив пилинг за лице. Дробени семки од Кајсија
нежно ќе ја омекнат кожата и ќе ги отстранат мртвите клетки и ќе отворат посјаен
тен. Специјална мешавина на хидратантно масло од кајсија и смирувачки листови од
Алое Вера, кожата ја прават да се чувствува освежена и чиста.
—–
Маска: Грејпфрут-Киви (самозагревање)
Освежителна комбинација на Грејпфрут и Киви во оваа самозагревачка маска ги
отвораат порите и помагаат да се елиминира вишокот на маснотии,
оставајќи ја кожата длабински исчистена.

 

Brand

7thHeaven

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top