Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Дуо-микс: кајсија-манго & грејпфрут-киви

Цена: 42 ден

Најавете се за салонска цена

дуо-микс маски за омекнување на кожата и чистење на порите

SKU: 2110 Category: Tags: , ,

Wow! 2 различни маски во едно пакување

Маска: Кајсија-Манго (за ексфолијација)
Направете пилинг со овој хранлив пилинг за лице. Дробени семки од Кајсија
нежно ќе ја омекнат кожата и ќе ги отстранат мртвите клетки и ќе отворат посјаен
тен. Специјална мешавина на хидратантно масло од кајсија и смирувачки листови од
Алое Вера, кожата ја прават да се чувствува освежена и чиста.
—–
Маска: Грејпфрут-Киви (самозагревање)
Освежителна комбинација на Грејпфрут и Киви во оваа самозагревачка маска ги
отвораат порите и помагаат да се елиминира вишокот на маснотии,
оставајќи ја кожата длабински исчистена.

 

Brand

7thHeaven

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дуо-микс: кајсија-манго & грејпфрут-киви”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дуо-микс: кајсија-манго & грејпфрут-киви”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top