Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

СЕТ за осветлување (чистење на пеги и флеки) Luminosity

Цена: 2,200 ден

Најавете се за салонска цена

Професионален третман за осветлување на кожата и чистење на пеги и флеки. Ја регенерира кожата. 

SKU: ANL06 Категории , Ознаки: , , , ,

Професионален третман за осветлување на кожата и чистење на пеги и флеки. Прочистувачката Digi-pressure масажа, ќе ги исчисти темните дамки на кожата, што прават да изгледате постари. Ова е единствениот третман со двоен пилинг (го чисти епидермисот и дермисот). Истовремено го регенерира оштетеното ткиво (дамки, изгореници и црвенила). Ефектот е порцелански чиста кожа со изедначен тон и без темни дамки.

 

Сетот содржи: 

  • Luminosity Тонер
  • Luminosity Ензиматски пилинг
  • Cellular 3 Маска за лице
  • Luminosity Гликолен пилинг
  • Luminosity Чистач за пеги и флеки
  • Luminosity Ноќна крема
  • Luminosity Заштитен фактор SPF 50+

 

Намена: Длабинско чистење на пеги и флеки.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top