Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

СЕТ за осветлување (чистење на пеги и флеки) Luminosity

Цена: 2,200 ден

Најавете се за салонска цена

Професионален третман за осветлување на кожата и чистење на пеги и флеки. Ја регенерира кожата. 

SKU: ANL06 Categories: , Tags: , , , ,

Професионален третман за осветлување на кожата и чистење на пеги и флеки. Прочистувачката Digi-pressure масажа, ќе ги исчисти темните дамки на кожата, што прават да изгледате постари. Ова е единствениот третман со двоен пилинг (го чисти епидермисот и дермисот). Истовремено го регенерира оштетеното ткиво (дамки, изгореници и црвенила). Ефектот е порцелански чиста кожа со изедначен тон и без темни дамки.

 

Сетот содржи: 

  • Luminosity Тонер
  • Luminosity Ензиматски пилинг
  • Cellular 3 Маска за лице
  • Luminosity Гликолен пилинг
  • Luminosity Чистач за пеги и флеки
  • Luminosity Ноќна крема
  • Luminosity Заштитен фактор SPF 50+

 

Намена: Длабинско чистење на пеги и флеки.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ за осветлување (чистење на пеги и флеки) Luminosity”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ за осветлување (чистење на пеги и флеки) Luminosity”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top