Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Тонер за чистење (хидратација, пилинг и pH баланс) Luminosity 500мл

Цена: 790 ден

Најавете се за салонска цена

Чистење и припрема на кожата за третман (подлабока пенетрација на активните состојки)

 

SKU: ANL10 Категории , Ознаки: , , ,

Ензимски тонер за ексфолијација на кожата.

  • Ја чисти и ја припрема кожата за подлабока пенетрација на активните состојки од третманите што се нанесуваат.
  • Прави обилна хидратација на мекото ткиво и ги враќа во живот дехидрираните клетки.
  • Стимулира засилена регенерација на лицето и вратот.

 

Состав: Тонер за обновување на клетките, составен од екстракт од Нопал кактус, ензимски пилинг, Fucogel® и активни состојки за хидратација и потхранување.

Намена: За сите типови на кожа.

 

 

Product Cat

Brand

Anesi

Вие исто така би сакале…

Scroll to top