Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ANESI Luminosity 7 дневен третман

Цена: 1,200 ден

Најавете се за салонска цена

Професионален третман за осветлување на кожата и чистење на пеги и флеки. Ја регенерира кожата. 

SKU: ANL06-2 Categories: , Tags: , , , ,

7 дневен третман за домашна нега на кожата и чистење на пеги и флеки.

 

Сетот содржи: 

  • Luminosity Чистач за пеги и флеки
  • Luminosity Ноќна крема
  • Luminosity Заштитен фактор SPF 50+

 

Намена: Длабинско чистење на пеги и флеки.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Препорачани производи

Scroll to top