Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Коректор за чистење на пеги и флеки (концентрат) Luminosity 10мл

Цена: 670 ден

Најавете се за салонска цена

Видно ја намалува густината, големината и бојата на темните дамки (пеги и флеки)

SKU: ANL09 Категории , Ознаки: , , , ,

Концентриран серум за чистење на пеги и флекиСо тесен апликатор, серумот прецизно се нанесува директно на темните тамки.

  • Видно ја намалува густината, големината и бојата на темните дамки.
  • Темелно чисти групации на пигментирана кожа.

Состав: Концентриран серум со активен комплекс за осветлување, на природна база Gatuline@ Spot-Light, екстрахиран од киви и багрем. Содржи cytokine ботанички фактори за растење, што ја редуцираат густината, големината и бојата на темните дамки. Нанесете директно на дамката и потоа нанесете Крема за заштита од пеги и флеки SPF50.

Намена: За сите типови на кожа.

Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top