Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум за лице – Harmonie 30мл.

Цена: 930 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANH010 Категорија Ознаки: , , ,

Серум за лице – Микро емулзифициран гел со свилена текстура која се лизга на кожата за интензивна хидратација без чувство на затегање. Фузија од природни екстракти со моќни смирувачки својства наменети за чувствителна кожа.

  • Ги зајакнува капиларите, спречува црвенило и видливост на истите.
  • Смирува хидрира и обновува во длабоките слоеви. Спречува предвремено стареење на кожата.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на суво и чисто лице и врат.
  • Исушете со марамица.
  • Завршете со адекватна крема за третман.
Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top