Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум за лице – Harmonie 30мл.

Цена: 930 ден

Најавете се за салонска цена

Серум за лице – Микро емулзифициран гел со свилена текстура која се лизга на кожата за интензивна хидратација без чувство на затегање. Фузија од природни екстракти со моќни смирувачки својства наменети за чувствителна кожа.

  • Ги зајакнува капиларите, спречува црвенило и видливост на истите.
  • Смирува хидрира и обновува во длабоките слоеви. Спречува предвремено стареење на кожата.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на суво и чисто лице и врат.
  • Исушете со марамица.
  • Завршете со адекватна крема за третман.
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за лице – Harmonie 30мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за лице – Harmonie 30мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top