Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лосион за лице – Harmonie 200мл.

Цена: 570 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANH003/1 Категорија Ознаки: , ,

Смирувачки и освежителен лосион

  • Идеален за смирување на лицето и контурите околу очите.

Начин на употреба

  • Нанесете наутро и навечер по емулзијата (млекото за чистење на шминка).
  • Нанесете од лосионот со памучен туфер на лицето и вратот. Исушете со марамица.
  • Во било кое време од денот кога ви е потребно освежување и ревитализација.
Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top