Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лосион за лице – Harmonie 200мл.

Цена: 570 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANH003/1 Category: Tags: , ,

Смирувачки и освежителен лосион

  • Идеален за смирување на лицето и контурите околу очите.

Начин на употреба

  • Нанесете наутро и навечер по емулзијата (млекото за чистење на шминка).
  • Нанесете од лосионот со памучен туфер на лицето и вратот. Исушете со марамица.
  • Во било кое време од денот кога ви е потребно освежување и ревитализација.
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лосион за лице – Harmonie 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лосион за лице – Harmonie 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top