Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска за лице – Harmonie 50мл.

Цена: 520 ден

Најавете се за салонска цена

Маска за лице за чувствителна кожа со моментален ефект на смирување и заздравување

  • Ги содржи сите главни состојки од оваа линија за добивање на длабинска пенетрација
  • Со користење на пилингот Harmonie  ефектот се мултиплицира.

Начин на употреба

  • Нанесете рамномерен слој на лицето и вратот, избегнувајќи ги очите и усните.
  • Оставете да делува 10 минути
  • Отстранете со хартиено марамче
  • Завршете со лосион Harmonie и добро исушете.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top