Крем за лице CERAZYME® DNA 50мл (за домашна употреба)

Цена: 650 ден

Најавете се за салонска цена

крем за лице со инфузија од DNA нишки, коензим Q10, масло од Андироба & SPF 15

Крем за лице со инфузија од DNA нишки, коензим Q10, масло од Андироба & SPF 15.
Моќен коктел против предвремено стареење, со силна заштита од сонце.
Ја спречува појавата на брчки и видно ја подмладува кожата.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
• Коензим Q10
• Морски DNA нишки
• Природен навлажнувач
• SPF 15 заштитен фактор
• Масло од Андироба

ЕФЕКТИ:
• Ја заштитува кожата од UV радијација
(главната причина на предвремено стареење)
• Длабински навлажнува и ја негува кожата
• Омекнува и ги пополнува брчките
• Ги обликува ткивата и го затегнува лицето
• Го подобрува квалитетот на кожата и ја регенерира
• Го спречува предвременото стареење на клетките

Product Cat

,

Brand

Anesi, Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за лице CERAZYME® DNA 50мл (за домашна употреба)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за лице CERAZYME® DNA 50мл (за домашна употреба)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top