Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за лице – DNA 50мл.

Цена: 920 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6375 Category: Tags: , , ,

Формула базирана на високо технолошки ДНК филери кои го забрзуваат обновувањето на кожата одвнатре и за заштитуваат ДНК на клетките.

Текстура: крем

  • Ја стимулира, заштитува и репарира кожата внатре во нуклеусот на клетката
  • Кожата ја враќа еластичноста, комфорот и сјајот
  • Ги отстранува брчките и спречува појава на нови

Активни состојки:

  • ДНК филери
  • Thymulen
  • Ajidew
  • Морски колаген
  • Phytaluronate

Начин на употреба: наутро и навечер на чисто лице избегнувајќи ги контурите околу очите

Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за лице – DNA 50мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за лице – DNA 50мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top