Кератин филер KAYPRO монодоза

Кератин и Колаген за инстант обнова

Сподели

Кератин и Колаген за инстант обнова

Кадифена течност со кератин и колаген за третирана и оштетена коса. Третман кој косата ја прави лесна за управување, без разлетување и сјајна. Иновативната технологија која продира во влакнато на косата, засилувајќи ги и задебелувајќи ги, заштитувајќи ја косата од оштетување на стајлингот. Дава непосредна осветленост, хидратација и исполнетост.

Начин на употреба: Прскајте рамномерно на влажна или сува коса. Протресете го пред да го користите. Не се плакне. Само за надворешна употреба.

Кератин филер KAYPRO монодоза
Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.