Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

Лак за коса со долготраен ефект (природен изглед) ELEGANCE 400мл

(1 Преглед на корисник)

Цена: Original price was: 99 ден.Current price is: 79 ден.

Најавете се за салонска цена

за трајна фризура (и дозволува на косата да дише и не остава траги)

SKU: P002 Категории , Ознаки: , ,

Мека и свилена коса со долготраен ефект.

 • Невидлив
 • Не остава траги
 • И дозволува на косата да дише
 • Природен изглед
 • Косата не станува леплива
 • Трајност: 24 часа
 • Еколошка формула

 

Product Cat

1 преглед за Лак за коса со долготраен ефект (природен изглед) ELEGANCE 400мл

 1. Vesna Sofronievska

  Ok

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

1 преглед за Лак за коса со долготраен ефект (природен изглед) ELEGANCE 400мл

 1. Vesna Sofronievska

  Ok

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top