Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон за суво миење LAKME 200мл

Цена: 370 ден

Најавете се за салонска цена

ги апсорбира маснотиите без бел остаток (за лица со брз животен стил)

SKU: LS026 Категорија Ознаки: , , ,
  • Освежува во периодот помеѓу миењата на косата.
  • Ги подобрува текстурата и телото.
  • Ги абсорбира маснотиите без бел остаток.
  • Лесно се обликува.

ФАКТОР НА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 1
ТИП НА КОСА: За сите типови коса
МИРИС: Освежителен со нота на зелен чај

Активни состојки:
Анти оксидантен комплекс од семки од грозје: Природна бариера за заштита на структурата
на влакното од штетните ефекти од слободните радикали. УВ заштита. Термичка заштита. Заштита на бојата.

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Ако сакате да додадете тектура на Вашата фризура, испрскајте
од сувиот шампон на косата и корените (на сува коса) и со прстите дадете го саканиот облик.
Ќе постигнете перфектен неформален изглед.

АПЛИКАЦИЈА: Протресете пред употреба. Држете на 25см од косата
и испрскајте со равномерни кружни движења. Исчеткајте.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top