Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Спреј за заштита од топлина (фен/фигаро/пегла) LAKME 250мл

Цена: 520 ден

Најавете се за салонска цена

подготовка на косата пред топлински третмани до 220°С (силна заштита против пукање и сушење на влакното)

SKU: LS008 Категорија Ознаки: , , , ,

Спреј за заштита од топлина до 220°С.

Се нанесува на сува коса. Поделете ја косата на секции и напрскајте од спрејот.
Продолжете да работите со пеглата до посакуваниот облик.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top