Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Восок за обликување со сјани ефекти LAKME 100мл

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена

сјаен восок за обликување (одличен за кратка коса)

SKU: LS005 Category: Tags: , ,

Контрола и текстура за стајлинг.
Лесно се мие.

ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0
ТИП НА КОСА: За сите типови коса
МИРИС: Зелен цветен мирис со допир на портокал

Активни состојки:
Антиоксидантен комплекс од семки од грозје: Природна бариера за заштита
на структурата од штетното дејство на слободните радикали.

  • УВ заштита.
  • Термичка заштита.
  • Заштита на бојата.

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Со машка коса, ако сакате да добиете сјаен
и убав ефект, нанесете од восокот и исчешлајте наназад.

Употреба: Нанесете на влажна или сува коса.
Нанесете на помала секција ако сакате да истакнете некој детал.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Восок за обликување со сјани ефекти LAKME 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Восок за обликување со сјани ефекти LAKME 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top