Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лосион за форма и волумен LAKME 250мл

Цена: 440 ден

Најавете се за салонска цена

лосионот се разнесува со широка четка (дава волумен и форма)

SKU: LS014 Category: Tags: , ,

Лосионот се разнесува со широка четка. Дава волумен и форма.
Косата сепак останува флексибилна и лелеава.

Предности: за секаков тип на фризура.
Цврстина: 3
Тип на коса: сите типови на коса.
Мирис на длабока шума.

Активни анти-оксиданси: Семе од грозје ™ комплекс.
Вклучува грозје како антиоксиданс (заштитник на кератинот)
и витамин Е антиоксиданси (заштитник на керамидот).

  • УВ заштита
  • Заштита на бојата
  • Заштита од топлина
  • Отпорен на влага

СТИЛСКИ СОВЕТ: Испрскајте на влажна коса.
Исушете со четка и фен.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top