Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лак за коса (супер-цврст) LAKME 750мл

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена

За фиксирање на фризурата (лесно се отстранува со четкање)

SKU: LM013 Category: Tags: , ,

За било каков тип на стајлинг.

Предности:

  • Природна коса на допир
  • Сјајна, мека, лесна и лелеава коса
  • Заштита од влага и временски промени

Може да се отстрани со лесно четкање.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак за коса (супер-цврст) LAKME 750мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак за коса (супер-цврст) LAKME 750мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top