Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лак за коса LAKME 750мл

Цена: 470 ден

Најавете се за салонска цена

За било каков тип на стајлинг (лесно се отстранува со четкање)

SKU: LM014 Category: Tags: , ,

За било каков тип на стајлинг.

Предности:

  • Природна коса на допир
  • Сјајна, мека, лесна и лелеава коса
  • Заштита од влага и временски промени

Може да се отстрани со лесно четкање.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак за коса LAKME 750мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак за коса LAKME 750мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top