Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Активатор за виткање локни LAKME 150мл

Цена: 330 ден

Најавете се за салонска цена

со мемори ефект, за обновување на обликот на косата во текот на денот

SKU: LS013 Категорија Ознаки: , ,

Крема за виткање, со средна цврстина, што ги дефинира локните во твојата коса.
Со мемори ефект, за обновување на обликот на косата во текот на денот.

Цврстина: 2
Стилски совет: Нанесете мала количина на сува коса, за да добиете меки и природни локни.
Тип на коса: за сите типови.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top