Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел за зацврстување LAKME 1000мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

штити од влага и цврсто ја обликува косата (не остава траги)

SKU: LM012 Категорија Ознаки: , ,

Штити од влага и цврсто ја обликува косата.
Не остава траги на косата, откако ќе се исчешла.
Формулата со пантенол, спречува гелот да навлезе внатре во
влакното, па косата останува здрава и сјајна.
Со UV филтер. Долготраен ефект.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top