Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел за зацврстување LAKME 1000мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

штити од влага и цврсто ја обликува косата (не остава траги)

SKU: LM012 Category: Tags: , ,

Штити од влага и цврсто ја обликува косата.
Не остава траги на косата, откако ќе се исчешла.
Формулата со пантенол, спречува гелот да навлезе внатре во
влакното, па косата останува здрава и сјајна.
Со UV филтер. Долготраен ефект.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за зацврстување LAKME 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за зацврстување LAKME 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top