Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел за влажен изглед LAKME 150мл

Цена: 240 ден

Најавете се за салонска цена

за природен изглед, исушете со фен (со мирис на грејпфрут)

SKU: LS009 Category: Tags: , ,

Гел за влажен изглед.
Предности: Ја скротува правата и витканата коса со долготраен и природен ефект.
Контрола на фризурата.

Цврстина: 2
Тип на коса: права или виткана.
Мирис на свежина, со ноти на грејпфрут.

Активни анти-оксиданси: Семе од грозје ™ комплекс.
Вклучува грозје како антиоксиданс (заштитник на кератинот)
и витамин Е антиоксиданси (заштитник на керамидот).

  • УВ заштита
  • Заштита на бојата
  • Заштита од топлина
  • Отпорен на влага

 

СТИЛСКИ СОВЕТ: Обликувајте ја косата и исушете со фен за природен изглед.
За влажен изглед, одберете поголема количина и оставете ја да се исуши природно.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за влажен изглед LAKME 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за влажен изглед LAKME 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top