Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел за исправување (пеглање) LAKME 150мл

Цена: 260 ден

Најавете се за салонска цена

заштита од топлина (ја штити косата од сушење и пукање на влакното), контрола при исправувањето

SKU: LS006 Category: Tags: , ,

Термичка заштита. Контрола при исправувањето.

ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0

ТИП НА КОСА: Одличен за виткана, брановидна и боена коса.
МИРИС: Јаболко со нота на лилјан.

Активни состојки:

Антиоксидантен комплекс од семки од грозје: Природна бариера за заштита

на структурата од штетното дејство на слободните радикали.

  • UV заштита
  • Термичка заштита
  • Заштита на бојата

Високо технолошки смоли дизајнирани за максимално зацврстување:
долготрајност и отпорност на влага

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Секогаш кога користите техника со сушење, препорачливо
е да нанесете од гелот, за да ја заштитите косата од топлина.

Употреба: Се нанесува на влажна коса и се продолжува со термичката обработка.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за исправување (пеглање) LAKME 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за исправување (пеглање) LAKME 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top