Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Еколошки лак за коса LAKME 300мл

Цена: 290 ден

Најавете се за салонска цена

спреј за коса без аеросол, за било каков тип на стајлинг (лесно се отстранува со четкање)

SKU: LM015 Category: Tags: , ,

Спреј за коса без аеросол, за било каков тип на стајлинг.

Предности:

  • Природна коса на допир
  • Сјајна, мека, лесна и лелеава коса
  • Заштита од влага и временски промени

Може да се отстрани со лесно четкање.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Еколошки лак за коса LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Еколошки лак за коса LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top