Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пудра за реконструкција на многу оштетена коса INSIGHT 35гр.

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена

концентрат со двојна функција: го обновува влакното и му дава волумен

SKU: IE047 Категории , , Ознаки: , ,

Концентрирана маска (во пудра) за реконструкција на многу оштетена и сува коса. На влакното му дава тело и го прави свилено на допир.

Употреба: Измешајте 0.5гр од пудрата со INSIGHT маска за оштетена коса. Нанесете на врвовите и оставете да делува 5-10мин. Темелно исплакнете.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Mix about 0,5 gr of powder with 30 gr of Insight Restructurizing Mask. Apply on the lengths, leave on for 5-10 minutes. Rinse thoroughly.

 
Product Cat

Brand

Insight

Вие исто така би сакале…

Scroll to top