Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Златен восок (топол) DEPILEVE 1кг.

(1 customer review)

Цена: 690 ден

Најавете се за салонска цена

оригинална формула од чиста борова смола, пчелин восок и ланолин

SKU: 6106 Category: Tags: , ,

Оригинална формула со кремаста конзистентност.
Направен од природна, чиста борова смола, чист пчелин восок и ланолин, 
за да ја одржи еластичноста и на ниска температура.

Тип на влакно: сите типови.
Тип на кожа: нормална.
Зони: за цело тело.

2 пакувања од 500 гр.

Product Cat

Brand

Depileve

1 review for Златен восок (топол) DEPILEVE 1кг.

  1. Irena

    Perfect..top

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 review for Златен восок (топол) DEPILEVE 1кг.

  1. Irena

    Perfect..top

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top