Тартуф восок (топол) DEPILEVE 1кг.

ефикасно ги вади кратките и груби влакна

SKU: 6125 Категории: Tags: , ,
Сподели

Нова луксузна формула од црниот дијамант – „тартуф“.
Вкусна храна за кожата, со моќни регенеративни својства.
Особено се препорачува за кратки и груби влакна.

Тип на влакно: фини, средни и груби влакна.
Тип на кожа: нормална, сува.
Зони: за цело тело.

2 пакувања од 500 гр.

Тартуф восок (топол) DEPILEVE 1кг.
Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.