Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Златен восок за сите намени (топол) Depileve 400гр

Цена: 340 ден

Најавете се за салонска цена

Оригинална формула од чиста борова смола, пчелин восок и ланолин.

SKU: 6106/1 Категорија Ознаки: ,

Оригинална формула од чиста борова смола, пчелин восок и ланолин.

Оригинална формула со кремаста конзистентност.
Направен од природна, чиста борова смола, чист пчелин восок и ланолин,
за да ја одржи еластичноста и на ниска температура.

Тип на влакно: сите типови.
Тип на кожа: нормална.
Зони: за цело тело.

Brand

Depileve

Scroll to top