Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел за затворање на порите : чајно дрво DEPILEVE 200мл

Цена: 290 ден

Најавете се за салонска цена

за регенерирање и хидратација на кожата по депилација (со разладувачки ефект)

SKU: 6226. Категорија Ознаки: , ,

Разладувачки гел за смирување и освежување на кожата по депилација.
Помага да се затворат порите и делува како балсам.
Содржи чајно дрво за ревитализација, хидратација и смирување.

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top