Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел за затворање на порите : чајно дрво DEPILEVE 200мл

Цена: 290 ден

Најавете се за салонска цена

за регенерирање и хидратација на кожата по депилација (со разладувачки ефект)

Разладувачки гел за смирување и освежување на кожата по депилација.
Помага да се затворат порите и делува како балсам.
Содржи чајно дрво за ревитализација, хидратација и смирување.

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за затворање на порите : чајно дрво DEPILEVE 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за затворање на порите : чајно дрво DEPILEVE 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top