Гел за затворање на порите : чајно дрво (Економично пакување) 500мл

за регенерирање и хидратација на кожата по депилација (со разладувачки ефект)

SKU: 6226/1 Категории: Tags: , ,
Сподели

Разладувачки гел за смирување и освежување на кожата по депилација.
Помага да се затворат порите и делува како балсам.
Содржи чајно дрво за ревитализација, хидратација и смирување.

Гел за затворање на порите : чајно дрво (Економично пакување) 500мл
Product Cat

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.