Пена за забавување на растот на влакната DEPILEVE 200мл

Цена: 530 ден

Најавете се за салонска цена

се нанесува по депилацијата, додека порите се уште отворени (со папаја и витамин Е)

 

Пена за после депилација, со двојна намена:

1. Го забавува растот на влакната и ги прави потенки (со екстракт од папаја)
2. Ги освежува третираните и уморни нозе по депилацијата (разладувачки ефект)

Со пријатен мирис.

 

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пена за забавување на растот на влакната DEPILEVE 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пена за забавување на растот на влакната DEPILEVE 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top