Чист Алое Вера гел (Економично пакување) DEPILEVE 500мл

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена

освежува, хидрира, ја регенерира кожата по: депилација, ИПЛ, фото подмладување и електро епилација

 

Гел со исклучителен квалитет и 99% чистота.

Освежува, хидрира, ја регенерира кожата по третманите.

Идеален за користење по депилација, по третмани на ИПЛ,
фото подмладување или електро епилација.

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чист Алое Вера гел (Економично пакување) DEPILEVE 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чист Алое Вера гел (Економично пакување) DEPILEVE 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top