Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Чупалка Velona тенка

Цена: 290 ден

Најавете се за салонска цена
Category: Tags: ,
Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чупалка Velona тенка”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чупалка Velona тенка”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top