Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

Филм восоци Комплет

Цена: 2,445 ден

Најавете се за салонска цена

ПРЕМИУМ филм восок DEPILEVE 800гр

Извонредна кремаста формула. Идеална за отстранување на кратки и силни влакна.

Тахити филм восок DEPILEVE 800гр

тропски, еластичен восок со ниска точка на топење (за многу чувствителна кожа)

Шеа-Путер филм восок DEPILEVE 800гр

кремава текстура за сува, иритирана и испукана кожа (потхранувачки)

Интима филм восок DEPILEVE 800гр

за интимна, бразилска и холивуд депилација
SKU: FilmSET Categories: ,

Сетот содржи по едно пакување од 800гр. од следниве восоци:

  1. НАТУРАЛ ФИЛМ ВОСОК DEPILEVE 800ГР.
  2. ТАХИТИ ФИЛМ ВОСОК DEPILEVE 800ГР
  3. ШЕА-ПУТЕР ФИЛМ ВОСОК DEPILEVE 800ГР
  4. ПРЕМИУМ ФИЛМ ВОСОК DEPILEVE 800ГР
  5. ИНТИМА ФИЛМ ВОСОК DEPILEVE 800ГР

 

Brand

Depileve

Scroll to top