Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Филм восок CERAZYME® Depilbright (за избелување) DEPILEVE 800гр

Цена: 590 ден

Најавете се за салонска цена

Екстра филм восок за избелување од смола, за брза и безболна депилација. Ја подобрува микро-циркулацијата и го обновува оштетеното ткиво.

SKU: DB002 Category: Tags: , , ,

Екстра филм восок за избелување од смола, за брза и безболна депилација. Нежен и за најчувствителната кожа. Ги отвора порите, за да дозволи апсорпција на анти-пигментните активни состојки што ги содржи восокот, како и состојките од претходно нанесените серуми на кожата. Восокот делува како осмотка маска, ја хидрира кожата и ја засилува апсорпцијата на активните состојки рибизла и бела дудинка. Истовремено ја подобрува микро-циркулацијата на малите крвни садови, што ја снабдуваат кожата со крв (на овој начин кожата подобро се исхранува и се обновува оштетеното ткиво).

Намена: За избелување на темна кожа и флеки. Ја подобрува циркулацијата.

 

 

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Филм восок CERAZYME® Depilbright (за избелување) DEPILEVE 800гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Филм восок CERAZYME® Depilbright (за избелување) DEPILEVE 800гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top