Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум за тело CERAZYME® Depilbright (за Осветлување) DEPILEVE 30мл

Цена: 350 ден

Најавете се за салонска цена

Серум за чистење на темните дамки од кожата (и избелување на тенот). Го реконтруира оштетеното ткиво.

SKU: DB005 Категорија Ознаки: , , , ,

Серум за тело со анти-пигментни активни состојки од природно потекло: Gatuline@ Spot-Light (екстрахиран од киви и багрем), семе од булка и мандарина. Овие состојки имаат микро-молекули што лесно се апсорбираат во кожата и навлегуваат длабоко во дермисот (восокот ги отвора порите и го засилува благотворното дејство).

Намена: Ја чисти кожата од темни дамки (вгнездени и во најдлабоките слоеви на кожата). Го изедначува тенот, ја хидрира кожата и го реконструира оштетеното ткиво.

 

 

 

 

 

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top