Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум за лице CERAZYME® Depilbright (за избелување) DEPILEVE 9 x 8мл

Цена: 1,560 ден

Најавете се за салонска цена

Серум за чистење на темните дамки од кожата (и избелување на тенот). Го реконтруира оштетеното ткиво.

Серум за лице со анти-пигментни активни состојки од природно потекло: Gatuline@ Spot-Light (екстрахиран од киви и багрем), семе од булка и мандарина. Овие состојки имаат микро-молекули што лесно се апсорбираат во кожата и навлегуваат длабоко во дермисот (восокот ги отвора порите и го засилува благотворното дејство).

Намена: Ја чисти кожата од темни дамки (вгнездени и во најдлабоките слоеви на кожата). Го изедначува тенот, ја хидрира кожата и го реконструира оштетеното ткиво.

 

 

 

 

 

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за лице CERAZYME® Depilbright (за избелување) DEPILEVE 9 x 8мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за лице CERAZYME® Depilbright (за избелување) DEPILEVE 9 x 8мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top