Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Хидратантна крема за лице (против пеги и флеки) CERAZYME® Depilbright DEPILEVE 50мл

Цена: 850 ден

Најавете се за салонска цена

Навлажнувачка крема против пеги и флеки (со заштитен фактор UV 20)

Навлажнувачка крема со заштитен фактор UV 20. Ова нежна крема ги чисти темните дамки од кожата (пеги и флеки) со активен комплекс за избелување, на природна база Gatuline@ Spot-Light (екстрахиран од киви и багрем). Ја заштитува кожата од штетното сончево зрачење- главна причина за хипер-пигментација и флеки, и на површината и во најдлабоките слоеви на дермисот.

Намена: Го изедначува тенот и ја осветлува кожата. Го чувствувате лицето свежо и хидрирано многу долго време по нанесувањето на кремата.

 

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидратантна крема за лице (против пеги и флеки) CERAZYME® Depilbright DEPILEVE 50мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидратантна крема за лице (против пеги и флеки) CERAZYME® Depilbright DEPILEVE 50мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top