Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Хидратантна крема за лице (против пеги и флеки) CERAZYME® Depilbright DEPILEVE 200мл

Цена: 690 ден

Најавете се за салонска цена

Навлажнувачка крема против пеги и флеки (со заштитен фактор UV 20)

SKU: DB003 Категорија Ознаки: , , , ,

Навлажнувачка крема со заштитен фактор UV 20. Ова нежна крема ги чисти темните дамки од кожата (пеги и флеки) со активен комплекс за избелување, на природна база Gatuline@ Spot-Light (екстрахиран од киви и багрем). Ја заштитува кожата од штетното сончево зрачење- главна причина за хипер-пигментација и флеки, и на површината и во најдлабоките слоеви на дермисот.

Намена: Го изедначува тенот и ја осветлува кожата. Го чувствувате лицето свежо и хидрирано многу долго време по нанесувањето на кремата.

 

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top