Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Восок со ленти CERAZYME® Depilbright (за избелување) DEPILEVE 800гр

Цена: 590 ден

Најавете се за салонска цена

Екстра восок со ленти за избелување од смола, за брза и безболна депилација. Ја подобрува микро-циркулацијата и го обновува оштетеното ткиво.

SKU: DB001 Категорија Ознаки: , , ,

Екстра восок со ленти за избелување од смола, за брза и безболна депилација. Нежен и за најчувствителната кожа. Ги отвора порите, за да дозволи апсорпција на анти-пигментните активни состојки што ги содржи восокот, како и состојките од претходно нанесените серуми на кожата. Восокот делува како осмотка маска, ја хидрира кожата и ја засилува апсорпцијата на активните состојки рибизла и бела дудинка. Истовремено ја подобрува микро-циркулацијата на малите крвни садови, што ја снабдуваат кожата со крв (на овој начин кожата подобро се исхранува и се обновува оштетеното ткиво).

Намена: За избелување на темна кожа и флеки. Ја подобрува циркулацијата.

 

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top